top of page

Adventes spēle "Puteklīte meklē Ziemassvētkus"

Biedrība “Integrācijas centrs “Atvērtās durvis” jau otro gadu sagaida Ziemassvētkus, radot svētku noskaņu Ventspils, Ventspils novada, Kuldīgas un Liepājas bērniem, piedāvājot iesaistīties ONLINE Adventes kalendāra spēlē, kas tapusi realizējot starptautisko projektu "Vislielākā dāvana". Šī gada spēles sižeta līnija vedīs cauri pasaku personāža Puteklītes ceļojumam meklējot patiesos Ziemassvētkus. Aicinām bērnus vecumā no 2 līdz 15 gadiem no 1.līdz 24.decembrim pievienoties Adventes laika Puteklītes ceļojumam, piepildot pirmssvētku un svētku laiku ar prieku un Ziemassvētku noskaņām.

Šis ir izaicinājumu laiks mums visiem, kas liek rast vēl nebijušus risinājumus labdarības mērķu sasniegšanai.Ziemassvētku projektā plānots iesaistīt ģimenes ar bērniem un arī seniorus. Kopš 2010.gada Biedrība sniedz zupas virtuves pakalpojumu, kopš 2015.gada veic pārtikas un pamata materiālās palīdzības paku izsniegšanu un dažādu izglītojošu un kultūras pasākumu organizēšanu trūcīgām un maznodrošinātām personām “Eiropas atbalsta fonda vistrūcīgākām personām” darbības programmas ietvaros Ventspils pilsētā un Ventspils novadā. Sākot no 2017.gada sadarbībā ar Latvijas samariešu apvienību tiek realizēta vislatvijas labdarības projekta pārtikas bankas “Paēdušai Latvijai” akcijas un ziedojumu izdale. Augstāk minētā atbalsta saņēmēju mērķauditorija ir trūcīgas un maznodrošinātas ģimenes, ģimenes ar bērniem, seniori, kuri ir sociāli mazaizsargātas grupas, kas šajā laikā varētu izjust īpašu spriedzi. Ņemot vērā esošo ekonomisko situāciju, šādu ģimeņu skaits, kam nepieciešams materiāls un emocionāls atbalsts aizvien pieaug. Adventes spēles "Puteklīte meklē Ziemassvētkus" mērķis mazināt ekonomisko un emocionālo spriedzi gada tumšajā laikā.

Spēles būtība: 1. Reģistrējies

2. Pievienojies spēles WhatsApp grupai savā pilsētā

3. Katru dienu atver lodziņu tiešsaistes Adventes kalendārā, pildi uzdevumus

4. Noslēgumā saņem savu Ziemassvētku dāvanu no starptautiskā projekta "Vislielākā dāvana" (piedalās projekta realizācijā kopš 2004.gada).


Spēle Ventspilī un Ventspils novada norisinās kā viena no bezmaksas aktivitātēm trūcīgām un maznodrošinātām personām “Eiropas atbalsta fonda vistrūcīgākām personām” darbības programmas ietvaros.

Spēles tapšanā tāpat pateicamies katram brīvprātīgajiem, ziedotājiem - privātpersonām un juridiskajām personām.

Comments


Featured Posts
Recent Posts
Follow Us
bottom of page