top of page

PAGARINĀTA ATBALSTA SNIEGŠANA ĀRKĀRTĒJĀS SITUĀCIJAS LAIKĀ UN MĒNESI PĒC TAMValstī izsludinātās ārkārtējās situācijas, lai samazinātu Covid-19 infekcijas izplatību, laikā ir vairākas izmaiņas Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām atbalsta saņemšanas nosacījumos:

1) maltītes zupas virtuvēs var saņemt tikai līdzi ņemšanai,

2)atcelti tādi papildpasākumi kā, piemēram, semināri, lekcijas,

3) ņemot vērā, ka trūcīgas vai maznodrošinātas ģimenes (personas) statusa derīguma termiņš ir uzskatāms par pagarinātu uz ārkārtējās situācijas laiku un vienu kalendāro mēnesi pēc ārkārtējās situācijas beigām, tad komplektu izdalē jāievēro:

Ja statusa izziņas derīguma termiņš beidzas:

atbilstoši lēmumam par ārkārtējo situāciju valstī ir līdz 07.02.2021.

**komplekti bērniem vecumā līdz 2 gadiem izdalāmi atbilstoši vecumu grupām.

Personas ar iepriekš izdotām izziņām, kam automātiski pagarināts termiņš, var saņemt komplektus un piedalīties papildpasākumos, piemēram, saņemt konsultācijas.

Izziņas par krīzes situāciju netiek pagarinātas. Pašvaldību sociālie dienesti izziņas par krīzes situāciju, lēmumus par atbalstu krīzes situācijā izdod no jauna.

Personām, kurām nav statusa un izziņa jāsaņem no jauna, jāsazinās ar pašvaldības sociālo dienestu, lai noskaidrotu, kādā veidā pieteikties izziņai un kā tā var tikt saņemta. Ar jauno izziņu persona ierodas saņemt komplektus atbilstoši Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām izdales nosacījumiem.

Aicinām Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām atbalsta saņēmējus, ierodoties komplektu un maltīšu izdales vietās, ievērot Covid-19 izplatības ierobežošanas pasākumus https://ej.uz/covid-19-ierobezosana.

Comments


Featured Posts
Recent Posts
Follow Us
bottom of page