top of page

Informatīvā diena Ances pagastā

2022.gada 9.jūnijā Ventspils novadā, Ances pagastā, Ances Kultūras centrā norisinājās Informatīvā diena, kuras dalībniekiem bija iespēja uzzināt vairāk par biedrības Integrācijas centrs "Atvērtās durvis" darbību, atbalsta iespējām - humanitāro palīdzību, labdarības projektiem un kultūras projektiem.

Pasākuma mērķauditorija Ances pagasta trūcīgie un maznodrošinātie seniori, kā arī citi interesanti, kuri pasākumā ne vien ieguva lietderīgu informāciju no biedrības Integrācijas centrs "Atvērtās durvis" projektu koordinatores Jekaterinas Pūrītes par atbalsta iespējām. Klātesošie kopā ar biedrības valdes locekli Inesei Rubini, daloties grupās "meklēja prieka avotus", lai mazinātu sociālo spriedzi, kas īpaši būtiski lauku reģionā dzīvojošiem senioriem, kam ir ierobežotas socializācijas iespējas.

Pasākumā piedalījās arī Ances pagasta bērni bija sagatavojuši muzikālo priekšnesumu.

Pēc pasākuma klātesošie saņēma nelielas dāvaniņas no Ances pagasta sociālās darbinieces Skaidrītes Bruhanovas, kā arī iepriecinājumu no biedrības ICAD sadarbības partneriem - maizi, tēju un kādu saldumu (S


IA RIMI Latvia" ziedojums, kā arī HIMALAYA produkciju no nodibinājuma Latvia Charity bank.Tags:

Comments


Featured Posts
Recent Posts
Follow Us
bottom of page