top of page

"Drēbju skapis" vēlreiz ver durvis


Sestdien, 10.decembrī jau otro reizi savas durvis katram, kam tas ir nepieciešams, vērs vaļā "Atvērto durvju "Drēbju skapis"". Šoreiz ziedoto apģērbu saņemšanas laiks no plkst. 13:00-16:00. Aicinām nākt un aplūkot, kas tad mūsu "Drēbju skapī" mainījies. Ja arī kāds vēlas noziedot tieši sezonai atbilstošu apģērbu, to arī iespējams izdarīt šajā dienā.


Tāpat būs iespējams sasildīties pie tējas, kafijas tases un dalīties padomos kā ilgāk saglabāt apģērbu kā jaunu, to pareizi kopjot.


Dalība un apģērbu saņemšana bez maksas. Īpaši aicinām iespēju izmantot trūcīgām un maznodrošinātām personām, daudzbērnu ģimenēm.


Noskaties reportāžu par to, kas "Drēbju skapī" notika iepriekš. Īpašs paldies brīvprātīgajiem, kas ir ne vien vietējie, bet arī Ukrainas civiliedzīvotāji, kas savu patvērumu raduši Ventspilī. Bieži vien kādas durvis paliek aizslēgtas tikai tādēļ vien, ka sirdis ir slēgtas.


Vēlreiz PALDIES visiem brīvprātīgajiem. Vakar pasaulē tika atzīmēta Starptautiskā brīvprātīgo diena. Sirsnīgs paldies mūsu brīvprātīgajiem, kas atver savas sirds durvis.Video: Vadims, Gospellers, Ukraina


Aktivitātes notiek Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām darbības programmas ietvaros.

Comments


Featured Posts
Recent Posts
Follow Us
bottom of page