top of page

Atbalsti ģimeni, kas ir trūkumā


Ventspilī jau ceturtā pārtikas paku Paēdušai Latvijai vākšanas akcija veikalu tīklā Rimi trūkumā nonākušām ģimenēm.

Akcija notiks 10.novembrī no plkst. 10:00 līdz 21:00 sekojošos Ventspils veikalos:

  • Rimi Tobago, Lielais prospekts 3/5

  • Rimi Poruka, J.Poruka iela 5

  • Rimi Ventspils, Annas iela 1

10. novembrī no plkst. 10.00 līdz 21.00 Rimi veikalos lielākajās Latvijas pilsētās jau ceturto reizi norisināsies labdarības akcija, aicinot piepildīt pārtikas paku. Veikala apmeklētāji tiks aicināti līdzās saviem ikdienas pirkumiem iegādāties arī papildus produktus, lai palīdzētu kādai trūkumā nonākušai ģimenei ar bērniem, pensionāram vai invalīdam ar ienākumiem zem iztikas minimuma.

Akciju organizē pārtikas banka Paēdušai Latvijai un veikalu tīkls Rimi Latvia, sadarbībā ar vietējām partnerorganizācijām.

Pārtikas pakā ieteicams likt produktus ar ilgu derīguma termiņu, piemēram, miežu putraimus, mannu, auzu pārslas, makaronus, miltus, eļļu, gaļas vai zivju konservus, cukuru, rīsus, margarīnu, vistas buljonu vai zirņus. Tāpat mazākie pārtikas paku saņēmēji priecāsies par kādu gardumu ar ilgu uzglabāšanas termiņu.

“Pārtikas banka Paēdušai Latvijai palīdz Latvijas ģimenēm ar bērniem, senioriem un invalīdiem, kuri dažādu apstākļu dēļ ir nonākuši trūkumā, taču nekādus sociālos pabalstus nesaņem. Ikdienā pārtikas pakas tiek komplektētas no uzņēmumu ziedojumiem un ziedojumu kastītēs savāktajiem līdzekļiem. Savukārt divreiz gadā ikviens Latvijas iedzīvotājs var tieši iesaistīties un līdzās saviem ikdienas pirkumiem ar pārtikas paku palīdzēt līdzcilvēkiem. Izvēloties ilgstoši lietojamus produktus, ikvienam ir iespēja sniegt atbalstu tiem līdzcilvēkiem, kuriem ikdienā trūkst pārtikas,” saka pārtikas bankas Paēdušai Latvijai vadītāja Agita Kraukle.

Kopumā Latvijā šajā dienā kampaņa notiks 38 Rimi veikalos, no tiem Ventspilī akcija norisināsies visos trīs Rimi veikalos Rimi Tobago, Lielais prospekts 3/5, Rimi Poruka, J.Poruka iela 5, Rimi Ventspils, Annas iela .1

Aicinām arī visus Ventspils pilsētas domes darbiniekus atbalstīt realizēto labdarības akciju "Paēdušai Latvijai", nopērkot kādā no Ventspils Rimi veikaliem maisinu ar pārtikas precēm kādai ventspilnieku grūtibās nonākušai ģimenei!

Latvijas Samariešu apvienības reģionālā sadarbības partnera Ventspilī - biedrības Integrācijas centrs “Atvērtās durvis” valde un brīvrātīgo komanda.

Featured Posts
Recent Posts
Follow Us
bottom of page