top of page

28. aprīli aicinam pievienoties kampaņai Paēdušai Latvijai

BRĪVPRĀTĪGAIS, meklējam tieši Tevi, lai kopīgiem spēkiem Ventspilī noorganizētu jau trešo pārtikas paku Paēdušai Latvijai vākšanas akciju veikalu tīklā Rimi trūkumā nonākušām ģimenēm.


Akcija notiks 28.aprīlī no plkst. 10 līdz 21 sekojošos veikalos:

  • Rimi Tobago, Lielais prospekts 3/5

  • Rimi Poruka, J.Poruka iela 5

  • Rimi Ventspils, Annas iela 1

Izvēlies sev izdevīgāko vietu un laiku – plkst. 9:30 - 15:30 vai plkst. 15:00 - 21:00, un piesakies pie reģionālā partnera biedrības Integrācijas centrs “Atvērtās durvis” projektu koordinatores Jekaterinas Pūrītes tel. 26717841, atvertas.durvis@inbox.lv.

28. aprīlī no plkst. 10.00 līdz 21.00 Rimi veikalos lielākajās Latvijas pilsētās ikviens iedzīvotājs tiek aicināts līdzās saviem ikdienas pirkumiem piepildīt arī pārtikas paku, lai palīdzētu kādai trūkumā nonākušai ģimenei ar bērniem, pensionāram vai invalīdam, kuru ienākumi ir zem iztikas minimuma.

“Palīdzēt kādai trūkumā nonākušai ģimenei nemaz nav tik grūti – līdzās saviem ikdienas pirkumiem mēs aicinām tikai ielikt grozā vēl kādu produktu, kas ir liels atbalsts tiem cilvēkiem, kuriem nav ko ēst. Tas nonāks pie tām Latvijas ģimenēm ar bērniem, kuras dažādu apstākļu dēļ ir nonākušas trūkumā, taču nekādus sociālos pabalstus nesaņem. Un tas noteikti sniegs pašam gandarījumu un prieku par labu paveiktu darbu,” saka pārtikas bankas Paēdušai Latvijai vadītāja Agita Kraukle.

“Jau trešo reizi labu darbu paveikšanā mēs aicinām iesaistīties arī Rimi veikalu klientus. Iepriekšējā labdarības akcijā mēs visi kopā saziedojām 7080 pārtikas pakas, kas nokļuva pie vairāk nekā 1900 trūkumā nonākušo ģimeņu. Šoreiz ceram, ka varēsim palīdzēt vēl vairāk cilvēkiem!” pauž Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Bite.

Pārtikas bankas pakas tiek nodrošinātas, pateicoties uzņēmumu un Latvijas iedzīvotāju ziedojumiem, kā arī daudziem brīvprātīgajiem atbalstītājiem. Ik gadu palīdzība tiek sniegta vairāk nekā 15 tūkstošiem trūkumā nonākušiem iedzīvotājiem visā Latvijā. Pateicamies ikvienam atbalstītājam un ziedotājam!

Kopumā Latvijā šajā dienā kampaņa notiks 39 Rimi veikalos, no tiem Ventspilī akcija norisināsies visos trīs Rimi veikalos Rimi Tobago, Lielais prospekts 3/5, Rimi Poruka, J.Poruka iela 5, Rimi Ventspils, Annas iela .1

Latvijas Samariešu apvienības reģionālais partneris Ventspilī biedrība Integrācijas centrs “Atvērtās durvis”.

Featured Posts
Recent Posts
Follow Us
bottom of page